Jste zde: Úvod » Bezpečnost

Bezpečnost

Vážení přátelé a sběratelé!

Provozovatel tohoto wbu věnuje maximální pozornost a úsilí k velmi vysoké bezpečnosti a ochraně všech registrovaných uživatelů a velmi dbá na dodržování provozních a obchodních podmínek tohoto webu!!!

Z tohoto důvodu je možné se  přihlásit  jako registrovaný uživatel jen předepsaným způsobem viz.  REGISTRACE.

Asi mnohé  z  Vás překvapí, že po vyplnění a odeslání registračního formuláře budete mít jen status kandidáta  registrovaného uživatele a  pro úplnou registraci musíte zaslat ze svého bankovního účtu na účet provozovatele částku 50,-Kč, která bude vrácena uživateli na jeho uživatelský účet.

Odůvodnění

Účelem tohoto nepohodlného a nepopulárního kroku je ochrana všech registrovaných uživatelů tohoto webu před nepoctivými a dovolím si tvrdit i podvodnými uživateli, kteří by zde prováděli nekalou činnost například nabízeli kradené zboží, svévolně znehodnocovali aukce a obchody, neúměrně zvyšovali ceny na aukcích aníž by takto vydražené zboží zaplatili a odebrali, nabízeli k prodeji různá  falza  drahých a vzácných exemplářů,nabízeli drahé a vzácné exempláře, které ani nevlastní za účelem vylákání peněz od kupujících a dopouštění se  dalších nekalostí a podvodů ku škodě  ostatních se  kterými  se  mnozí  z Vás již  určitě setkali. A nemožnost úspěšně  dohledat takového uživatele.

Tedy  tento krok slouží k tomu , aby plně  ověřil nového uživatele a jeho serioznost - vlastnictvím svého bankovního účtu a zda-li má o tento web opravdový zájem.

Upozorňuji, že zaslání částky 50,-Kč musí probíhat formou bankovní transakce z účtu na účet! Nikoliv platbou pokladnou či jiným nepřesným a nejasným způsobem. 

Děkuji za pochopení 

TOPlist